Servis zahradní techniky

Jsme autorizovaný servis zahradní techniky značek Viking, Stihl, Stiga, Fiskars, Briggs & Stratton a Eliet. Provádíme záruční i pozáruční opravy. Díky výborným skladovým zásobám originálních náhradních dílů, jsme většinou schopni řešit opravy ve velmi krátkých časových termínech a k úplné spokojenosti zákazníka. Servisujeme elektrické, benzínové a robotické sekačky, žací stroje na vysokou trávu, zahradní traktory, provzdušňovače, drtiče, rozbrušovačky, pily a křovinořezy... Dle domluvy svážíme objemné stroje na i ze servisu.

Půjčovna zahradní techniky

Pro mimořádné nebo občasné práce nabízíme možnost zapůjčení nářadí a zahradní techniky. Ušetříte tak náklady za nákup nového stroje a navíc Vám tím odpadne následná údržba, skladování a servis. Techniku si můžete zapůjčit na jak dlouhou dobu budete potřebovat.

Prodej zahradní techniky a poradenství

Prodáváme motorové pily, vyžínače, křovinořezy, rozbrušovací stroje, foukače, a další techniku značky Stihl. Jsme schopni Vám poradit s výběrem a doporučit to nejlepší pro Vás...

Široká nabídka produktů značky STIHL. Prodáváme motorové pily, zahradní techniku pro péči o zeleň, stavební a čistící stroje.